Technologické znalosti, flexibilita v řešení problémů, schopnost najít vždy to nejefektivnější řešení pro zákazníka, to jsou důvody, proč je Milling Machines tím pravým partnerem při investicích do vybavení moderní strojírenské společnosti.

Zaměstnanci mají více než 15leté praktické zkušenosti z oblastí technologie obrábění, servisu a automatizace pro specifické podmínky automobilového průmyslu.

Založení společnosti iniciovalo nalezení technologického potenciálu strojů pro frézování, soustružení, EDM a robotických technologií, které nebyly zastoupeny na českém a slovenském trhu, a schopnost některé stávající výrobní technologie nabídnout v zajímavějších cenových nákladech než konkurence.

Společnost Milling Machines s.r.o. získala obchodní zastoupení pro významné korejské a taiwanské firmy. Primárně se jedná o velmi kvalitní a technologicky inovativní společnosti, které svoje produkty vyvíjí již několik desetiletí. Tyto společnosti jsou velice úspěšné na trzích ve Spojených státech amerických, Austrálii, Rusku a Asii.

Pro tyto naše aktivity jsme připravili veškeré zázemí pro technologickou a technickou podporu, školení, servis a náhradní díly. Dostupnost těchto služeb umožňuje zákazníkům nabízet nadstandardní podporu, která směle konkuruje evropským výrobcům.

Pevně věříme, že široká ucelená nabídka strojů Milling Machines a navazující zákaznické služby, budou dobrým důvodem pro navázání dlouhotrvající spolupráce s našimi zákazníky.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Realizační team společnosti MILLING MACHINES .